Bełchatów, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedawca &#8211; dział mięsny Bełchatów

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

New Horizon Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca &#8211; dział mięsny
Miejsce pracy: Bełchatów, ul. Okrzei

Zakres obowiązków:
-obsługa klientów
-obsługa kasy fiskalnej
-ekspozycja towarów według standardów firmy

Wymagania:
-aktualna książeczka sanepid + zdolność do pracy
-znajomość obsługi kasy fiskalnej
-doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
-znajomość branży mięsnej mile widziana
-odpowiedzialność
-zaangażowanie
-chęci do pracy

Oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
-wynagrodzenie 1500 brutto za miesiąc + premia od utargu

Kontakt:
Aplikacje prosimy wysyłać na adres e:mail: i.wierzbinska@new-horizon.eu wpisując w temacie wiadomości "Sprzedawca- Bełchatów".

Do CV proszę dołączyć następującą klauzulę:

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez Holding Alertec reprezentowany przez firmę New Horizon Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz. 833)"

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 02 Luty, 2012  14:18

Identyfikator: 373527

Wyświetleń: 2184