Bełchatów, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Magazynu &#8211; Z J. Niemieckim

Niemcy

KS Personal Service - jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Magazynu z j. niemieckim
Miejsce pracy: Unna

Zadania:
- rozladowywanie i zaladowywanie tirow
- praca w temperaturze -2 do -24°.

Oczekiwania:
- komunikatywny j. niemiecki - wymóg konieczny
- uprawnienia na wózki widłowe - wymóg konieczny
- doświadczenie na podobnym stanowisku: min. rok
- gotowość do podjęcia długoterminowej pracy zagranicą

Oferta:
- praca na czas nieograniczony
- możliwość pracy w grupie (wszystkie osoby z j. niemieckim)
- wynagrodzenie: 8,80&#8364; brutto/godz. + 15&#8364; netto diety/dzień przepracowany
- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę, koszt potrącany z wynagrodzenia
- niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim na adres:
rekrutacja@ksps.com.pl/ lub zarejestruj się na portalu: rekrutacyjnarewolucja.pl/Account/Register

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

Ogłoszenie dodane: Piatek, 07 Sierpien, 2015  12:42

Identyfikator: 557788

Wyświetleń: 1997